Emek Radyo | Harbiye İçin 40 Şarkılık Uluslararası Repertuvar!
395
post-template-default,single,single-post,postid-395,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Harbiye İçin 40 Şarkılık Uluslararası Repertuvar!

Harbiye İçin 40 Şarkılık Uluslararası Repertuvar!

Linet 1 Ağustos Salı günü Kral FM medya sponsorluğunda Harbiye Açıkhava sahnesinde hayranları ile ilk kez bir araya gelecek.

22 yıllık sanat hayatının ilk Açıkhava konserini verecek olan sanatçı hayranları ile buluşmak için gün sayıyor.  O gece için özel olarak hazırlanan Linet,  toplam 40 şarkıdan oluşan repertuvarını İbranice, Farsça, Arapça, İngilizce, İspanyolca, Yunanca gibi birçok farklı dilde seslendirecek.

Fransa’dan özel kumaşlar getirtti.

Konseri için hummalı bir çalışma içerisine giren başarılı sanatçı Linet,  kariyerinin en anlamlı gecesinde  giyeceği kıyafetlerin kumaşlarını da Fransa’ dan özel olarak getirtti. Modacı Gülşah Saraçoğlu imzası taşıyan kıyafetler,  toplam bir buçuk haftada hazırlandı. Harbiye Açıkhava sahnesinde hayranlarının karşısına 3 farklı kıyafet ile çıkacak olan Linet, 5.000.000 yarı değerli taştan oluşan göz kamaştırıcı bir diğer kıyafeti ile de deyim yerindeyse gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

Konser için Yurtdışından 2 Özel Uçak Kalkacak

Öte yandan 1 Ağustos’ta ki konser için yurt dışında da sıra dışı bir hareketlilik yaşanıyor. Sanatçının bu özel gününde onu yalnız bırakmak istemeyen yabancı hayranları,  iki özel uçakla Türkiye’ye gelecekler.

No Comments

Post A Comment